Gratulálunk tanulóinknak a nagyon szép teljesítményekhez!!

Pálmay Lóránt matematika tehetségkutató verseny
A Fazekas Gimnáziumban megrendezett versenyen Farkas Petra Csilla 6. osztályos tanulónk megszerezte
az előkelő  3. helyet.

A Zrínyi Ilona Matematikaverseny
A megyei fordulón
  Budapest V. körzetében Miklós-Király Ábel 2.b osztályos tanulónk 1. helyezést ért el
a 2. osztályosok között, ezzel bejutott az országos döntőbe.
Szintén országos döntőbe jutott Farkas Petra Csilla 6. osztályos tanulónk.
A megyei fordulón  Budapest V. körzetében Berkes Zoltán 4. osztályos tanulónk 7. helyezést ért el.

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei forduló
6. évfolyamosok között 5. helyezéstért el: Bede Szabolcs, Farkas Petra Csilla, Gál Panna, Reichardt Tamás
4. évfolyamosok között 6. helyezéstért el: Berkes Zoltán, Pozsonyi Panna, Török Martin, Zsiros Boglárka
5. évfolyamosok között 7. helyezéstért el: Berkes Csaba, Berkes Tamás, Hóbor Boldizsár

 

A 2022. április 07-én megrendezett mezei futóversenyen is előkelő helyen végeztek tanulóink, több első helyezést megszerezve mind egyéniben, mind csapatversenyben.

                                   

Máté Lujza és Lipták Bálint 7. osztályos tanulók részt vettek a Budapesti Rendőr-főkapitányság által meghirdetett versíró pályázaton, melyen Máté Lujza I. helyezést ért el.

                      

Márciusban sikeresen vettek részt tanulóink a kerületi sakk versenyen.  Elért eredményeink:

2. korcsoport  Lányok 3. korcsoport  Lányok 1. Korcsoport  Fiúk 2. Korcsoport  Fiúk
I. helyezett:
Németh Vivien 3.a
I. helyezett:
Van Hyfte Sára 5.a
I. helyezett Kósa Barna 2.a
II. helyezett Veréczi Márk 1.b
III. helyezett Rúzsa Bence 1.a
IV. helyezett Mészáros Edvárd  1.a

I. helyezett Berkes Zoltán 5.a

II. helyezett Kovács Gellért 2.a

8. évfolyam:

Vithalm Panna – országos korosztályos verseny evezés,  I. helyezés 

 

Bede Zsombor – országos korosztályos verseny karate, I. helyezés

 

7. évfolyam:

Gyarmati Levente – országos korosztályos verseny kajak egyes,  I. helyezés. Levente eddigi teljesítménye alapján korosztályos válogatott lett.

 

 

 

5. évfolyam:

Berkes Csaba – beválasztották a Matthias Corvinus tehetséggondozó Programba

3. évfolyam:

A 3.b osztályos tanulóink és osztályfőnökük Holczingerné dr. Tolnay-Knefély Eszter 2021. szeptember 24-én a Kutatók Éjszakája című rendezvénysorozat keretében,  a Goethe Intézetben bemutatták az érdeklődőknek hogyan kell LEGO robotot programozni.

Kerületi asztali tenisz verseny

3. korcsoport

I. helyezett Frojimovics Dávid

II. helyezett Baluka Botond

III. helyezett Dörnyei Áron

4. korcsoport

I. helyezett Horn Ádám

II. helyezett Nagy-Tóth Levente

III. helyezett Kovács Gergő

Kerületi atlétika többpróba verseny

I.kcs. lányok – I. hely

Szilágyi Júlia    2.a
Baranyai Réka  2.b
Korchmáros Anna     2.b
Kovács -Szalai Flóra  2.b
Gulyás Abigél    2.b
Baluka Luca       3.b

I. kcs. fiúk  – I. hely

Balog Mór          2.b
Horváth Dániel        3.b
Tarcsafalvi Marcell  2.b
Tüske Dusán      2.b
Kósa Barna         2.a
Miklós-Király Ábel     2.b

II.kcs. lányok – III. hely

Czeglédi Bori     3.a
Tamás Zóra        3.a
Csorba Lujza      3.a
Őri Cecília           4.
Horváth Míra     4.

II. kcs. fiúk  – I. hely

Tamás Kristóf     4.
Tóth Ármin          4.
Török Apor          4.
Siklósi Erik         4.
Lisztóczki Mór    4.

III.kcs. lányok – I. hely

Tüske Petra     5.b
Siklósi Míra     6.
Gál Panna        6.
Lajos Rézi        5.a
Csorba Alíz      6.
Farkas Petra    6.

  III. kcs. fiúk  – II. hely

Dörnyei Áron       6.
Tóth-Harjay András   5.a
Dercsényi Thanos   6.
Horváth Zsombor   6.
Hóbor Boldizsár      5.a
Reichardt Tamás     6.

IV.kcs. lányok – III. hely

Seres Kata       8.
Bor Izabella    8.
Ordódy Emese   7.a
Lang Natasa        7.a
Vithalm Panna   8.
Berki Nóri           7.a

IV. kcs. fiúk  – II. hely

Dienes Zsombor   8.
Horn Ádám           8.
Varga Balázs         8.
Korchmáros Péter   7.b
Kvanta Bendegúz    7.a
Boksay Milán        8.

II.kcs. lány egyéni

I. hely Horváth Mira 4.o

II.kcs. fiú egyéni

I. hely Siklósi Erik  4.o
III. hely Török Apor  4.o

II.kcs. lány egyéni

II. hely Tüske Petra 5.b
III. hely Gál Panna 6.o

III.kcs. fiú egyéni

II. hely Horváth Zsombor  6.o

IV.kcs. fiú egyéni

I. hely Boksay Milán  8.o

IV.kcs. fiú egyéni

II. hely Varga Balázs  8.o